O nas

HISTORIA JANSSEN COSMETICS

W roku 2017 obchodziliśmy 20-lecie działalności Janssen Cosmetics. Sprzedajemy nasze produkty w ponad 90 krajach na wszystkich kontynentach. Wraz z naszymi międzynarodowymi partnerami, udało się nam stworzyć markę, która jest obecna na całym świecie. Oferujemy niezwykle bogatą ofertę produktów detalicznych oraz profesjonalnych, stworzonych specjalnie dla kosmetyczek.

Założycielem firmy Janssen Cosmetics jest Walther Janssen. Obecnie firmą zarządzają jego synowie – Reinhard i Ulrich Janssen, którzy konsekwentnie pracują na rzecz rozwoju systemu pielęgnacji skóry, opierającego się na wielu wysoce efektywnych i skutecznych substancjach czynnych. Zarówno składniki, jak i finalne produkty sprawdzane są przy pomocy wyspecjalizowanych badań, aby zapewnić skuteczność i bezpieczeństwo stosowania. Ze swoją pionierską linią kosmeceutyków WHITE SECRETS (obecnie FAIR SKIN), Walther Janssen udał się do Azji. Produkty niezwykle szybko odniosły sukces, sprawiając że dobra reputacja Janssen Cosmetics szybko się rozprzestrzeniła. Nie trzeba było długo czekać, aby wzrosło zapotrzebowanie na kolejne linie do pielęgnacji poszczególnych typów skóry. W ciągu roku zostały opracowane nowe formuły kosmetyków ze specjalnymi substancjami aktywnymi dla każdego rodzaju skóry. Dzięki nieograniczonej możliwości tworzenia kompozycji zabiegowych każdej klientce można zaproponować indywidualny program pielęgnacji lub leczenia skóry. Pozwala to na osiągnięcie spektakularnych efektów.

JANSSEN COSMETICS ZAPEWNIA NIEOGRANICZONĄ MOŻLIWOŚĆ TWORZENIA KOMPOZYCJI ZABIEGOWYCH

Dział rozwoju JANSSEN COSMETICS stale śledzi trendy i adaptuje do swoich produktów najnowsze osiągnięcia współczesnej kosmetologii. Innowacyjne kompleksy substancji aktywnych, techniki przetwarzania oraz wyniki analiz są natychmiast testowane i uwzględniane w nowych produktach. Z biegiem czasu, zakres kosmeceutyków wzrósł do kompleksowej oferty produktów, która wymaga intensywnego szkolenia i nie pozostawia niespełnionych pragnień w kwestii pielęgnacji skóry.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Od 2004 roku system zarządzania jakością JANSSEN COSMETICS jest certyfikowany zgodnie z normą ISO 9001:2008 w zakresie rozwoju, marketingu, sprzedaży, szkoleń i logistyki. Certyfikat ten pozwala firmie zaoferować międzynarodowo uznawany dowód kontrolowanego systemu zarządzania jakością.