Serum i kremy liftingujące

Lifting bez skalpela? Te kosmetyki to potrafią! Niemiecka marka Janssen Cosmetics opracowała innowacyjną linię preparatów odmładzających, które doskonale ujędrniają i wygładzają skórę. Swoją wysoką skuteczność i spektakularne efekty zawdzięczają starannie wyselekcjonowanym składnikom czynnym, takim jak: kolagen morski, długołańcuchowy kwas hialuronowy, kompleks witaminy E, ekstrakt z granatu i wielu innym substancjom odżywczym. W przypadku cery z pierwszymi oznakami starzenia zwykłe kremy nawilżające to za mało. Potrzebujesz skoncentrowanych preparatów, które pobudzają proces syntezy kolagenu i elastyny. Dzięki temu drobne zmarszczki i bruzdy zostają wygładzone, a skóra nabiera zdrowego blasku.

Zadaniem niemieckich kosmetyków odmładzających jest wyraźne ujędrnienie konturów twarzy, a tym samym zauważalny efekt liftingu. Preparaty marki Janssen Cosmetics tworzą strukturę sieci, która spłyca zmarszczki oraz odżywia skórę, docierając do najgłębszych jej warstw. Działają antyoksydacyjnie, pomagając aktywować własną syntezę kolagenu oraz zwiększyć gęstość skóry. Chronią włókna kolagenowe przed rozpadem – stanowią prawdziwą obronę przed przedwczesnym starzeniem się cery.

Kremy i serum liftingujące Janssen Cosmetics

Skóra jędrna to taka, która po miejscowym ucisku nie odkształca się i pozostaje sprężysta. Niestety wraz z wiekiem włókna kolagenowe ulegają osłabieniu i degradacji. Dlatego warto sięgnąć po kosmetyki liftingujące, które pobudzają i napędzają procesy ich syntezy. Ze swojej strony oferujemy szeroki wybór preparatów niemieckiej marki Janssen Cosmetics, które wspomagają komórki skóry w aktywnej odbudowie. Są to przede wszystkim kremy z roślinnymi ekstraktami, serum z retinolem i niacynamidem, emulsje rewitalizujące, ampułki regeneracyjne i wiele innych.

Niemieckie kosmetyki dostępne w naszej ofercie pozwalają kompleksowo zadbać o dojrzałą cerę, dostarczając jej cennych składników aktywnych. Rewolucyjna formuła kremów, serum, ampułek i emulsji wpływa na odbudowę i wygładzenie skóry, poprawiając jej wygląd i kondycję.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 29