Kosmetyki na przebarwienia na twarzy - Fair Skin

Przebarwienia na twarzy to problem kosmetyczny, który pojawia się na skutek nadmiernego nagromadzenia pigmentu, czyli melaniny w naskórku. Powstają w wyniku działania różnych czynników – długotrwałej eskpozycji na słońce, wieku, stanów zapalnych czy różnego rodzaju chorób. Istnieją jednak sposoby, aby skutecznie rozjaśnić cerę i wyrównać jej koloryt. Niemieckie kosmetyki Janssen Cosmetics z linii Fair Skin inhibicjują (opóźniają) proces melanogenezy na różnych etapach, dlatego tak efektywnie wspierają w walce z przebarwieniami skórnymi i naskórkowymi.

Preparaty na przebarwienia twarzy zawierają w składzie starannie wyselekcjonowane substancje czynne, które koncentrują się na regulowaniu pracy melanocytów oraz kontrolowaniu zaburzeń związanych z nieprawidłową dystrybucją barwnika w skórze. Nie tylko redukują nadmiar pigmentu, ale także zapobiegają powstawaniu nowych plam. Innymi słowy, rozjaśniają melaninę nagromadzoną w warstwie rogowej naskórka. Odżywcze formuły zamknięte są w kremach na dzień i na noc, serum, tonikach oraz ampułkach.

Niemieckie kosmetyki na przebarwienia Janssen Cosmetics

Linia kosmetyków Fair Skin to intensywna kuracja rozjaśniająca przebarwienia. Składniki aktywne hamują syntezę melaniny, ujednolicając koloryt skóry. Z kolei wyciągi roślinne blokują przenikanie melanosomów do komórek naskórka. Wysoce aktywny koncentrat przywraca cerze naturalny blask. Preparaty marki Janssen Cosmetics poradzą sobie także z plamami starczymi, które zwykle pojawiają się po 40. roku życia. Innowacyjne serum zawiera aktywny kompleks składający się z rzeżuchy i soi, który rozjaśnia przebawienia, nie ingerując w otaczającą je skórę. Aplikowane regularnie chroni przed powstawaniem nowych plam.

Podstawową zasadą pielęgnacji skóry skłonnej do przebarwień jest nie tylko ochrona przed słońcem, ale także stosowanie kosmetyków dedykowanych potrzebom cery. Kremy i serum do twarzy z serii Fair Skin dbają o prawidłowe rozmieszczenie barwnika w skórze oraz rozjaśniają już nagromadzoną melaninę w warstwie rogowej. To Twoi sojusznicy na drodze ku zdrowej i pełnej blasku cerze.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9