PURE HARMONY

CZYSTA HARMONIA

Wewnętrzna równowaga dla ciała i duszy!

Zatrzymaj się na chwilę, poświęć trochę czasu dla siebie i po prostu odpręż się. Czytając dobrą książkę, idąc na lekcję jogi, medytując lub po prostu delektując się filiżanką gorącej herbaty … to często małe rzeczy w życiu przywracają równowagę ciała i duszy i pozwalają nam uciec od gorączkowego tempa naszego codziennego życia.

W Chinach i Japonii zielona herbata została uznana za jedną z najbardziej korzystnych na świecie roślin leczniczych od prawie 5000 lat. Niezwykła moc antyoksydacyjna zielonej herbaty wynika z faktu, że jest bogata w polifenole. Hamuje to produkcję wolnych rodników i stymuluje metabolizm organizmu. Nieco mniej znana niż zielona herbata jest biała herbata. Ta cenna odmiana herbaty została tak nazwana ze względu na biały, jedwabisty puch pokrywający nieotwarte pąki. Ekstrakt z białej herbaty jest szczególnie bogaty w polifenole (trzykrotnie wyższe niż w zielonej herbacie) i dlatego jest skuteczny w terapii przedwczesnego starzenia się skóry. Wyciąg może również łagodzić wysypki skórne.

Zakres zabiegów PURE HARMONY jest jak ucieczka dla ciała: odżywają ciało i duszę – pomagają odzyskać siły, aby podejmować nowe, codzienne wyzwania.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.