Walentynki – czy zastanawiasz się, co kupić swojej drugiej połówce z okazji dnia świętego Walentego? Przychodzimy z pomocą – w ofercie Janssen Cosmetics znajdziesz sporo ciekawych propozycji. Przygotowania do tegorocznych Walentynek czas zacząć!

Walentynki tuż tuż! Sprawdź nasze propozycje prezentów Walentynkowych.

Nie wiesz, co kupić ukochanej osobie na Walentynki? W sklepie Janssen Cosmetics znajdziesz wiele interesujących propozycji. Zebraliśmy najciekawsze – naszym zdaniem – pomysły prezentowe i umieściliśmy w tym poradniku. Mamy nadzieję, że dzięki niemu uda Ci się znaleźć upominek idealny dla Twojej drugiej połówki. 
PREZENT NA WALENTYNKI DLA NIEJ

Najlepsze ampułki od serca dla walentynki

Już za kilka dni obchodzimy Walentynki. To idealna okazja, by sprawić ukochanej osobie radość i podarować nietuzinkowy prezent od serca. Specjalnie na tę okazję marka Janssen Cosmetics przygotowała wyjątkową ofertę z bestsellowymi ampułkami zapakowanymi w  specjalnym dedykowanym opakowaniu. 

Walentynki to ten szczególny dzień w roku, kiedy miłość wręcz unosi się w powietrzu! Chętniej okazujemy uczucia, którymi darzymy nasze sympatie i mówimy „kocham” na różne sposoby. Jako nietuzinkowy prezent dla drugiej połówki doskonale sprawdzą się bestsellowe ampułki, czyli wyselekcjonowane koncentraty substancji aktywnych w szklanych ampułkach, dostępne w 12 wariantach. Atrakcyjne opakowanie z serduszkami sprawi, że ampułki “FOR YOU with LOVE” to idealny pomysł na walentynkowy upominek.

Tylko teraz w atrakcyjnej promocyjnej cenie!

PREZENTY NA WALENTYNKI DLA NIEGO

Nieskomplikowana i skuteczna pielęgnacja twarzy dla mężczyzn

Ekskluzywna, prestiżowa linia produktów do pielęgnacji skóry MEN została specjalnie opracowana, aby sprostać szczególnym wymaganiom męskiej skóry i nadal oferować rozwiązania pielęgnacyjne, które można łatwo zintegrować z codzienną pielęgnacją skóry. MEN przekonuje mocnymi, skutecznymi preparatami, które w widoczny i namacalny sposób poprawiają wygląd skóry. Skóra natychmiast absorbuje produkty z gamy MEN, zapewniając kompleksową pielęgnację męskiej skóry. Stosowane regularnie powodują widoczne efekty działania w ciągu zaledwie siedmiu dni.