JANSSEN COSMETICS oferuje indywidualny system pielęgnacyjny dla trzech różnych potrzeb skóry. Zaopatrz swoją skórę w dodatkowe składniki aktywne i pielęgnujące olejki, które idealnie sprawdzą się jako regenerująca kuracja. Skóra potrzebuje dodatkowego wsparcia, zwłaszcza w sezonie zimowym. Niskie temperatury powodują, że skóra produkuje mniej tłuszczu lub nie produkuje go wcale, dlatego aplikacja odżywczego serum jest niezbędna. Dwufazowe serum olejowe nie zawierają emulgatorów i można je z łatwością przekształcić w wysoce aktywne, dozowane koncentraty lipidowe – wystarczy wstrząsnąć serum przed aplikacją, aby połączyć ze sobą dwie fazy.

Kojące 2-fazowe serum z alantoiną, aloesem i ekstraktem z herbaty zmniejsza uczucie napięcia i wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry.

Reaktywna, zaczerwieniona, wrażliwa i zestresowana skóra odczuje ulgę i uspokojenie dzięki dwufazowemu olejkowemu serum uspokajającemu. To kojące 2-fazowe serum z alantoiną, aloesem i ekstraktem z herbaty w zielonej fazie wodnej po pierwsze zmniejsza uczucie napięcia. Po drugie wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry. Ponadto cenne olejki, takie jak olej migdałowy w żółtej fazie zawierającej lipidy, dodatkowo pielęgnują skórę i sprawiają, że jest ona zauważalnie gładka i jędrna.

Rezultat: zregenerowana, równomiernie gładka skóra. 

Nawilżające 2-fazowe serum z kwasem hialuronowym i Hydro Skin Complex intensywnie nawilża i wyraźnie ujędrnia skórę.

Wszystkie suche i odwodnione skóry, skorzystają z 2-fazowego olejowego serum nawilżającego z dodatkiem niezbędnych składników nawilżających. Po pierwsze nawilżające 2-fazowe serum z kwasem hialuronowym i Hydro Skin Complex w niebieskiej fazie wodnej wygładza drobne linie i zmarszczki. Po drugie cenne olejki, takie jak olej jojoba w żółtej fazie zawierającej lipidy, dodatkowo pielęgnują skórę, nadając jej odczuwalnie gładką i jędrną skórę. 

Rezultat: promiennie młodzieńcza i świeża cera.

Liftingujące 2-fazowe serum z para cressem, olejem arganowym i kompleksem witamin E redukuje zmarszczki mimiczne i poprawia elastyczność skóry.

Dla wszystkich dojrzałych i wymagających typów skóry 2-fazowe serum olejowe jest idealnym uzupełnieniem kremów do pielęgnacji skóry na dzień i/lub na noc. 2-fazowe serum posiada w swoim składzie skutecze składniki przeciwstarzeniowe. Para cress, korzeń srebrnej trawy włosowej (silver hair grass root) oraz gliceryną w czerwono-żółtej fazie wodnej. Składniki te widocznie redukuje zmarszczki mimiczne i suche. Po drugie olejek arganowy i kompleks witamin E w złotożółtej fazie, zawierającej lipidy, pielęgnują w tym czasie skórę. Ponad to pozostawiając ją zauważalnie gładką i sprężystą.

Rezultat: promiennie młodzieńcza i świeża cera.

APLIKACJA: Przed nałożeniem dobrze wstrząsnąć serum, aby dokładnie wymieszać obie fazy. Następnie nałożyć 2-3 krople na dłoń i nanieść rano i wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Pozostawić na chwilę do wchłonięcia, w razie potrzeby nałożyć zwykły krem ​​pielęgnacyjny JANSSEN COSMETICS.