• Koszyk
  0,00 
  0
 • Dzień matki, mamusi, mamy… sprawdź najlepsze pomysły na prezenty dla mam!

  Jak znaleźć właściwy prezent na dzień mamy?

  Nasza mama, nasza opoka, nasz świat… Jeśli jest dzień, w którym możemy to udowodnić, to w Dzień Matki! Tak, dajmy jej bukiet miłości…

  Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik z niebanalnymi pomysłami na prezenty dla każdego, kto ceni sobie wartościową pielęgnację skóry i elegancki design opakowań.


  #1 ROZŚWIETLAJĄCY ZESTAW DO PIELĘGNACJI TWARZY

  Dzień Matki – Rozświetlający zestaw do pielęgnacji twarzy – zestaw składający się z kremu Sensational Glow Cream 50 ml  oraz serum Serum Magic Glow 30 ml.

  W zestawie składniki rewitalizujące współgrają ze sobą w idealnej harmonii. Po pierwsze zapewniając skórze maksymalną witalność. Po drugie rozświetlają oraz poprawiają sprężystość i efekt wygładzonej struktury skóry twarzy. Idealny duet pielęgnacyjny, który poprawi wygląd Twojej skóry. Zestaw zapakowany w eleganckie pudełko prezentowe.

  #2 ODMŁADZAJĄCY ZESTAW DO PIELĘGNACJI TWARZY

  Dzień Matki – Odmładzający zestaw do pielęgnacji twarzy – zestaw składający się z kremu Caviar Luxury Cream 50ml oraz serum Caviar Pearl Elixir 28ml. 

  W zestawie składniki rewitalizujące współgrają ze sobą w idealnej harmonii. Po pierwsze zapewniając skórze maksymalną witalność. Po drugie nawilżają oraz poprawiają sprężystość i efekt wygładzonej struktury skóry. Idealny duet pielęgnacyjny, który poprawi wygląd Twojej skóry. Zestaw zapakowany w eleganckie pudełko prezentowe.

  #3 ZESTAW PREZENTOWY BEST OF BOX 2022

  Doświadcz skoncentrowanej mocy kosmeceutycznej zamkniętej w luksusowym, elegancko zapakowanym pudełku. Limitowana edycja Best of Box 2022 zawiera bestsellerowe produkty z ostatnich 25 lat, pięć idealnie dobranych produktów, do wykonania pełnej pielęgnacji twarzy na co dzień. W eleganckim pudełku znalazły się 2 oryginalne produkty, 2 rocznicowe rozmiary i jeden limitowany produkt, darmową pielęgnację ust, jako prezent z okazji jubileuszu 25-lecia.