Doświadcz skoncentrowanej mocy kosmeceutycznej zamkniętej w luksusowym, elegancko zapakowanym pudełku. Limitowana edycja Best of Box 2022 zawiera bestsellerowe produkty z ostatnich 25 lat, pięć idealnie dobranych produktów, do wykonania na co dzień pełnej pielęgnacji twarzy. W eleganckim pudełku znalazły się 2 oryginalne produkty, 2 rocznicowe rozmiary oraz jeden limitowany produkt, darmową pielęgnację ust, jako prezent z okazji jubileuszu 25-lecia.

RETINOL LIFT CAPSULES

Srebrna, połyskująca kapsułka pielęgnacyjna z retinolem i octanem witaminy E do intensywnej regeneracji skóry. Widocznie spłyca linie i zmarszczki oraz pozostawia młodzieńczy blask. Kapsułki najlepiej nakładać wieczorem przed odpowiednim kremem pielęgnacyjnym. Kapsułki otworzyć, wycisnąć zawartość i delikatnie rozprowadzić na skórze.

LIFTING & RECOVERY CREAM

Bogaty krem ​​liftingujący o natychmiastowym działaniu dla skóry wymagającej. Zapewnia zwiększoną sprężystość i elastyczność oraz przeciwdziała przedwczesnemu starzeniu się skóry. Z ekstraktem z owsa i palmitynianem witaminy A. Wmasować w skórę rano i/lub wieczorem.

RICH EYE CONTOUR CREAM

Wygładzająca, wysokiej jakości pielęgnacja oczu dla wymagającej skóry. Z ekstraktem z owsa, palmitynianem witaminy A, kwasem hialuronowym i olejkiem makadamia. Rano i wieczorem wklepuj w okolice oczu. Krem sprawdzi się również jako baza pod makijaż oczu.

VITAFORCE C SKIN COMPLEX

Pielęgnacyjny koncentrat substancji czynnych poprawiający wygląd zmarszczek i plam starczych. Odświeża i długotrwale nawilża. Pozostawia skórę gładką i wyrównaną oraz poprawia jej blask. Z fosforanem witaminy C, ekstraktem z cytryny i kwasem hialuronowym. Nakładaj na oczyszczoną skórę.

LIP CARE DELUXE STICK

Balsam do ust z witaminą E i wysokiej jakości masłem shea. Zapewnia długotrwałą pielęgnację i intensywną ochronę przed odwodnieniem. Stosuj regularnie i/lub w razie potrzeby.

BEST OF BOX 2022 ZAWIERA

Lifting & Recovery Cream 50ml

Rich Eye Contour Cream 15ml

Retinol Lift 15 szt.

Vitaforce C Skin Complex 5ml

Lip Care Deluxe Stick 4,6g

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ…