Mamy to szczególne osoby w naszym życiu. Za wysiłek włożony w wychowanie swoich pociech należy im się miłość i szacunek na co dzień. Dzień Matki jest jednak tym momentem w ciągu roku, w którym możemy tę miłość wyrazić i podarować wyjątkowy prezent.
Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik z niebanalnymi pomysłami na prezenty dla każdego, kto ceni sobie wartościową pielęgnację skóry i elegancki design opakowań.

#1 NAWILŻAJĄCY ZESTAW DO PIELĘGNACJI TWARZY

Dzień Matki – Nawilżający zestaw do pielęgnacji twarzy – zestaw składający się z kremu Aquatense Moisture Gel+ 50ml oraz ampułek  Hyaluron Fluid 7x2ml. W zestawie składniki nawilżające współgrają ze sobą w idealnej harmonii. Po pierwsze zapewniając skórze maksymalną witalność. Po drugie nawilżają oraz poprawiają sprężystość i efekt wygładzonej struktury skóry twarzy. Idealny duet pielęgnacyjny, który poprawi wygląd Twojej skóry. Zestaw zapakowany w eleganckie pudełko prezentowe.

#2 PRZECIWSTARZENIOWY ZESTAW DO PIELĘGNACJI TWARZY

Dzień Matki – Przeciwstarzeniowy zestaw do pielęgnacji twarzy – zestaw składający się z kremu Light Tightening Cream 50ml oraz ampułek  Anti Wrinkle Booster 7x2ml. W zestawie składniki rewitalizujące współgrają ze sobą w idealnej harmonii. Po pierwsze zapewniając skórze maksymalną witalność. Po drugie nawilżają oraz poprawiają sprężystość i efekt wygładzonej struktury skóry twarzy. Idealny duet pielęgnacyjny, który poprawi wygląd Twojej skóry. Zestaw zapakowany w eleganckie pudełko prezentowe.

#3 LIFTINGUJĄCY ZESTAW DO PIELĘGNACJI TWARZY

Dzień Matki – Liftingujący zestaw do pielęgnacji twarzy – zestaw składający się z kremu Perfect Lift Cream 50ml oraz ampułek  Skin Contour Fluid 7x2mlW zestawie składniki liftingujące współgrają ze sobą w idealnej harmonii. Po pierwsze zapewniając skórze maksymalną witalność. Po drugie nawilżają oraz poprawiają sprężystość i efekt wygładzonej struktury skóry twarzy. Idealny duet pielęgnacyjny, który poprawi wygląd Twojej skóry. Zestaw zapakowany w eleganckie pudełko prezentowe.

#4 ODMŁADZAJĄCY ZESTAW DO PIELĘGNACJI TWARZY

Dzień Matki – Odmładzający zestaw do pielęgnacji twarzy – zestaw składający się z kremu Caviar Luxury Cream 50ml oraz serum Caviar Pearl Elixir 28ml. W zestawie składniki rewitalizujące współgrają ze sobą w idealnej harmonii. Po pierwsze zapewniając skórze maksymalną witalność. Po drugie rozświetlają oraz poprawiają sprężystość i efekt wygładzonej struktury skóry. Idealny duet pielęgnacyjny, który poprawi wygląd Twojej skóry. Zestaw zapakowany w elegancką czarną kosmetyczkę.

#5 ZESTAW PREZENTOWYDO PIELĘGNACJI TWARZY

W zestawie BE BEAUTIFUL składniki przeciwzmarszczkowe współgrają ze sobą w idealnej harmonii. Po pierwsze zapewniają skórze maksymalną witalność, sprężystość i efekt wygładzonej struktury skóry. Po drugie zapobiegają przedwczesnemu starzeniu się skóry.

LIFTING & RECOVERY CREAM 50ml: Ten bogaty krem ​​liftingujący natychmiastowo wygładzi strukturę skóry oraz zwiększy jej elastyczność. Ponad to zwalcza przedwczesne starzenie się skóry. Zawiera ekstrakt z owsa i palmitynian witaminy A.

ANTI-WRINKLE BOOSTER 7x2ml: Wysoko skoncentrowane serum w ampułce. Zawierają aktywnym składnik przeciwzmarszczkowym Biopolymer Instensyl®, Gatuline® Expression (ziołowy botoks) oraz kompleks kwasu hialuronowego.