Od 2016 roku magazyn LNE hołduje wyjątkowej tradycji nagradzania innowacyjnych profesjonalnych produktów z branży kosmetologicznej. Inspiracją są nagrody Prix H. Pierantoni de l’Innovation przyznawane od 1995 roku we Francji i upamiętniające Humberta Pierantoniego, twórcę czasopisma Les Nouvelles Esthetiques. Odkąd nagrody są obecna na polskim rynku, każda edycja konkursu miała swój finał podczas Kongresu i Targów LNE. Firmy z dumą prezentowały swoje najnowsze produkty i usługi, przyciągając uwagę ekspertów i uczestników. W tym roku, mimo że żaden z Kongresów nie mógł odbyć się na żywo, LNE jest wierna tradycji.

Nagroda Innowacje LNE jest jedną z najczęściej wymienianych wyróżnień w komunikacji marketingowej produktów w branży beauty!

Jak co roku powstała lista 21 najbardziej innowacyjnych produktów sezonu, które wyznaczają nowe kierunki rozwoju.

# INNOWACJE LNE – inspiruje branżę beauty!

8 zrealizowanych dotychczas edycji konkursu to 168 produktów oznaczonych logo Innowacje LNE. Szeroki wachlarz nagrodzonych rozwiązań z zakresu: pielęgnacji, aparatury hi-tech, makijażu tradycyjnego i permanentnego, podologii, manicure, trychologii, nowinki technologiczne i wiele innych… 

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że olejek pielęgnacyjny Luxury Oil Cleanser zdobył prestiżową nagrodę Innowacja LNE 2020. Firma Janssen Cosmetics została doceniona przez polskie i francuskie jury redakcji LNE już po raz piąty!