fbpx

BIO KOSMETYKI

Wysoka jakość substancji aktywnych zawartych w preparatach biologicznych Janssen Cosmetics pozostaje w świadomej harmonii z naturą. Kosmetyki naturalne podlegają szczególnie surowym wymogom – zarówno w kwestii składu, jak i procesów produkcyjnych. Bio kosmetyki Janssen Cosmetics spełniają wszystkie, nawet najbardziej restrykcyjne wymogi, co potwierdza fakt, że każdy produkt otrzymał certyfikat oraz logo jakości przyznane przez NaTrue.

Najlepsze ekstrakty roślinne z całego świata zostały wyselekcjonowane i przetestowane, aby zagwarantować skuteczność oferowanych preparatów organicznych. Olej arganowy z Maroko, olej kokosowy z Filipin, hawajskie orzechy makadamia i aloes z Meksyku – to tylko kilka przykładów składników pochodzących z kontrolowanych upraw ekologicznych, które znajdują się w tej linii. Na linię organiczną Janssen Cosmetics składają się kremy, toniki, mleczka, emulsje, peelingi i nie tylko.

Efektywność i tolerancja kosmetyków roślinnych potwierdzona jest przez niezależną instytucję – Dermatest, która prowadzi badania pod nadzorem medycznym.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.